International *WORLDWIDE SITES

24V and 48V DC Power Rectifiers

Eaton řada DC usměrňovačů 3. generace byla navržena k dosažení vysoké objemové hustoty výkonu a vysoké energetické účinnosti. Oba parametry podstatně snižují kapitálové investiční náklady i náklady provozní. Eaton 3G usměrňovače vykazují vysokou míru systémové pružnosti, protože je lze montovat vertikálně i horizontálně, mají univerzální AC napájecí vstupy a vysokou modularitu, výhodnou při budoucím rozšiřování sítě.

Powerware EPR48-3G
Eaton EPR48-3G
(48 V) Eaton usměrňovače řady Enterprise Power jsou konstruovány speciálně pro podnikové aplikace jako je PoE (Power over Ethernet) a konvergované VoIP sítě, účastnická zařízení a též pro telekomunikační kontejnery u silničních tahů s malými požadavky na DC napájecí příkon.
Powerware APR24-3G
Eaton APR24-3G
(24 V) Eaton usměrňovače řady Access Power jsou navrženy konkrétně pro přístupové body telekomunikačních sítí napájené ze 24 V a průmyslové aplikace s nízkým příkonem, jako jsou základnové stanice buňkových sítí, radioreléové trasy a systémy SCADA.
Powerware APR48-3G
Eaton APR48-3G
(48 V) Eaton usměrňovače řady Access Power jsou navrženy konkrétně pro přístupové body telekomunikačních sítí, jako jsou základnové stanice buňkových sítí, Wi-Fi uzly, účastnická zařízení a telekomunikační kontejnery u silničních tahů.
Energy Saver Rectifier
Energeticky Úsporný Usměrňovač – APR48-ES
Úsporný usměrňovač Eaton Energy saver APR48-ES je určen pro provozovatele komunikačních sítí, kteří usilují při napájení síťových struktur o snížení nákladů na elektrickou energii pomocí vyšší provozní účinnosti napájecích zdrojů a současně se snaží splnit náročné limity snížení emisí skleníkových plynů.
Energy Saver Rectifier
Energeticky Úsporný Usměrňovač – NPR48-ES
Usměrňovač Eaton NPR48-ES rozšiřuje řadu Energy Saver Rectifier a doplňuje APR48-ES nabídkou vyššího výkonu. NPR48-ES byl vyvinut pro provozovatele komunikačních sítí, kteří usilují při napájení síťových struktur o snížení nákladů na elektrickou energii pomocí vyšší provozní účinnosti napájecích zdrojů a současně se snaží splnit náročné limity snížení emisí skleníkových plynů.
CR48-3G rectifiers
Eaton CR48-3G
(48 V) Usměrňovače řady Core Power jsou speciálně navrženy pro rozsáhlé aplikace vyžadující vysoký výstupní DC výkon, jako jsou datová centra a páteřní sítě. Každý Core usměrňovač poskytuje na DC výstupu výkon až 5800 W.
Další usměrňovače...

Go to top


E-mail this page Print this page
Copyright ©2021 Eaton
All rights reserved.